Kontakt

alt tytuł

BIMAT Marian Blok Sp. jawna

ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów
NIP 813-02-01-379
REGON: 69021555
PKO BP SA III Oddział Rzeszów 03 1020 4405 0000 2902 0007 5143
e-mail: biuro@bimat.pl

 

Oddział Rzeszów:

ul. Wspólna 2
tel. 17 863 63 86

tel. 17 866 04 71 – transport

tel. 17 866 04 73 – transport

tel. 17 866 04 80 – księgowość

Dział handlowy

Kierownik handlowy
Agnieszka Grabowska
tel: 668 151 177
email: a.grabowska@bimat.pl

Kierownik ds. transportu i logistyki
Janusz Grabowski
tel: 602 655 882
email: j.grabowski@bimat.pl

Z-ca Kierownika ds. transportu i logistyki
Marysia Stec
tel: 606 456 097
email: m.stec@bimat.pl

Kierownik magazynów
Robert Dziura
tel: 602 656 149

Księgowość
Marianna Grzęda
tel: 606 348 382

Specjalista ds. windykacji oraz zasobów
Wioletta Michno
tel: 608 601 026
email: sekretariat@bimat.pl

Doradca techniczno handlowy – HURT
Witold Capiński: 606 901 041
email: w.capinski@bimat.pl

Doradca techniczno handlowy – HURT
Grzegorz Drozd
tel: 606 654 990,
email: g.drozd@bimat.pl

Doradca techniczno handlowy – Inwestycje
Stanisław Piątek
tel: 602 656 149
email: s.piatek@bimat.pl

Doradca techniczno handlowy – Inwestycje
Paweł Zieliński
tel: 532 759 672
email: p.zielinski@bimat.pl

Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej
Marcin Żelisko
tel: 602 108 779
email: m.zelisko@bimat.pl

Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej
Krzysztof Łuszcz
email: k.luszcz@bimat.pl

Dział budowlany

Sekretariat
17 86 36 386
email: biuro@bimat.pl

Dyrektor ds. realizacji
Bartosz Blok
tel: 502 747 269
email: b.blok@bimat.pl

Menadżer Projektów
Bartłomiej Gancarczyk
tel: 502 747 309
email: b.gancarczyk@bimat.pl

Ofertowanie i Realizacja
Rafał Leszczak
tel: 882 435 353
email: r.leszczak@bimat.pl

Ofertowanie i Realizacja
Stanisław Dąbek
tel: 604 458 577
email: s.dabek@bimat.pl

Ofertowanie i Realizacja
Adrianna Kornak
tel: 608 691 276
email: a.kornak@bimat.pl

Dział zaopatrzenia
Robert Dziura
tel: 602 656 149

Dział Kadr
Wioletta Michno
tel: 608 601 026
email: sekretariat@bimat.pl

 

 

Oddział Jarosław

ul. Legionów 28
tel. 16 621 35 35

Kierownik sprzedaży
Arkadiusz Zelwach
tel: 662 145 120
email: a.zelwach@bimat.pl

Doradca techniczno – handlowy
Czesław Nietrzeba
tel: 660 439 199
email: c.nietrzeba@bimat.pl

Salony bimatu

Salon w Rzeszowie

35-205 Rzeszów
ul. Wspólna 2

Salon w Jarosławiu

37-500 Jarosław
ul. Legionów 28