Rekomendują i polecają firmę Bimat

Rekomendacje

 • Perfekcyjny dostawca materiałów budowlanych

  "Rekomenduję firmę BIMAT Marian Blok Sp. Jawna, która w sposób perfekcyjny od 15 lat jest naszym głównym dostawcą materiałów budowlanych. BIMAT oferuje bardzo szeroki asortyment produktów, posiada doskonałą logistykę oraz doświadczoną i kompetentną kadrę pracowników. Posiadany potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom współpracy. BIMAT organizuje także szkolenia o oferowanych produktach co przynosi wymierne korzyści. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą BIMAT, dowodem czego jest nasza kilkunastoletnia współpraca.   "

  Wiesław Filipek, właściciel BUDO-INSTAL
  http://www.budo-instal.go3.pl
 • Jedne z najlepszych cen w regionie

  "Rzetelna i uczciwa firma z bardzo dobrą logistyką. Do tego jedne z najlepszych cen w regionie jak i dostępność towaru. Współpraca z Bimatem to sama przyjemność i każdemu polecamy.   "

  FIRMA "ELBO" Stalowa Wola, elbo1@vp.pl
 • Bimat - zaufany dostawca

  "Z firmą Bimat  mamy przyjemność współpracować od 2004 r. do chwili obecnej. Rekomenduję tę firmę  jako solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi dostaw materiałów budowlanych na inwestycje i nie tylko. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. Z  przyjemnością polecam firmę Bimat jako zaufanego dostawcę.   "

  Właściciel firmy BUDDOM
  http://www.buddom.com.pl
 • Solidność, wiarygodność, uczciwość

  "Z Firmą BIMAT mam przyjemność współpracować ponad dwadzieścia lat, co świadczy o solidności, wiarygodności, uczciwym partnerstwie w biznesie, wyrozumiałości w sytuacjach kryzysowych. Życzę sobie, oraz innym wielu lat owocnej współpracy z takim partnerem jakim jest Firma BIMAT.   "

  Sławomir Prus, Firma Handlowa "SŁADOR" Stalowa Wola
 • Wyśmienita znajmość towarów

  "Bimat z Rzeszowa to firma z tradycją, z którą warto współpracować z względu wyśmienitą obsługę znajomość towarów i prężność w dostawach do odbiorców. Nie wspomnę o dobrych cenach.   "

  REMONCIK Jasło
 • Solidny i niezawodny

  "Bimat - solidny i niezawodny partner dla twojej firmy i twojego domu. "

  Pozdrawiam K.Ruta