BUDOWA INTERDYSCYPLINARNEGO CENTRUM BADAŃ PRZEDKLINICZNYCH I KLINICZNYCH ORAZ PRZEBUDOWA BUDYNKU INWENTARSKIEGO W WERYNI

Ukończenie inwestycji: grudzień 2020

zobacz więcej


Nasza budowa na ukończeniu.
Jest to budynek laboratoryjno-badawczy Uniwersytetu Rzeszowskiego. W części południowo-zachodniej i północno-zachodniej budynku przewiduje się pomieszczenia strefy krótkoterminowego przetrzymywania zwierząt laboratoryjnych (myszy, szczurów, królików) i doświadczalnych (owce, świnie) – pomieszczenia pobytu zwierząt, przeprowadzenia badań i zabiegów na zwierzętach, oraz strefy zabiegowo-operacyjnej przewidzianej do działań operacyjnych i zabiegowych na zwierzętach dużych w znieczuleniu ogólnym. Pomieszczenia kwarantanny będą wykorzystywane głównie w celu adaptacji zwierząt do nowych warunków utrzymania oraz kontroli weterynaryjnej.

Projekt realizujemy w formule design and build

Transport na całym Podkarpaciu

Doskonale wiemy, że nasi Klienci potrzebują nie tylko najwyższej jakości materiałów budowlanych, ale także ich transportu. Dlatego od początku naszej działalności mocno rozwijamy swój sektor logistyczny, mogąc zagwarantować sprawny, szybki transport zamówionych materiałów prosto na plac budowy.
  • Dowóz pod wskazany adres
  • Niski próg darmowej dostawy
  • Dogodne terminy dostaw
  • Różne typy samochodów dostawczych
  • Expressowe dostawy
  • Dostosowujemy się do Klienta
Zapytaj o dostępny termin
alt tytuł

Nasze salony sprzedaży

Salon sprzedaży w Rzeszowie

ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

Czynne:

pon. - pt. 7-16
sobota nieczynne