BUDOWA INTERDYSCYPLINARNEGO CENTRUM BADAŃ PRZEDKLINICZNYCH I KLINICZNYCH ORAZ PRZEBUDOWA BUDYNKU INWENTARSKIEGO W WERYNI

Ukończenie inwestycji: grudzień 2020

zobacz więcej

 

Budowa budynku pn. :”INTERDYSCYPLINARNE CENTRUM BADAŃ PRZEDKLINICZNYCH I KLINICZNYCH” dla Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Interdyscyplinarne Centrum Badań Przedklinicznych i Klinicznych to obiekt, który spełni zapotrzebowanie na wiele zadań badawczych związanych z eksperymentami na zwierzętach, w szczególności dużych, ale również drobnych gryzoni jak myszy i szczury oraz królików. Dodatkowo będzie to infrastruktura umożliwiająca realizację badań wielokierunkowo i kompleksowo poprzez stworzenie pracowni realizujących zadania badawcze w różnych kierunkach i dziedzinach wiedzy medycznej, biotechnologicznej czy żywieniowej. W budynku będą prowadzone badania nie tylko na rynku lokalnym, ale również w skali krajowej i światowej co przyczyni się do wzmocnienia potencjału badawczego Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Budynek jest wyposażony w zaplecze eksperymentalno/diagnostyczno/operacyjne dla zwierząt, pomieszczenia dla myszy, szczurów, królików oraz świń. Posiada specjalistyczną aparaturę diagnostyczną i badawczą oraz zaplecze laboratoryjne.

Projekt zrealizowaliśmy w formule design and build

Wartość całej inwestycji 17 mln zł

Transport na całym Podkarpaciu

Doskonale wiemy, że nasi Klienci potrzebują nie tylko najwyższej jakości materiałów budowlanych, ale także ich transportu. Dlatego od początku naszej działalności mocno rozwijamy swój sektor logistyczny, mogąc zagwarantować sprawny, szybki transport zamówionych materiałów prosto na plac budowy.
  • Dowóz pod wskazany adres
  • Niski próg darmowej dostawy
  • Dogodne terminy dostaw
  • Różne typy samochodów dostawczych
  • Expressowe dostawy
  • Dostosowujemy się do Klienta
Zapytaj o dostępny termin
alt tytuł

Nasze salony sprzedaży

Salon sprzedaży w Rzeszowie

ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów

Czynne:

pon. - pt. 7-16
sobota nieczynne