Generalne wykonawstwo inwestycji

alt tytuł

Oferujemy Państwu kompleksową realizację inwestycji, obejmującą wszystkie jej fazy od koncepcji i przygotowania dokumentacji, po oddanie obiektu do użytku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku każdego rodzaju inwestycji. Od remontu już istniejących obiektów, poprzez ich gruntowną modernizację i rozbudowę, aż po wykonawstwo od podstaw zupełnie nowych obiektów.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą kierowniczą, który stanowi zespół fachowców z uprawnieniami budowlanymi. Dlatego, bardzo często podpowiadamy i doradzamy naszym klientom w zakresie rozwiązań budowlanych zarówno tych podstawowych jak i alternatywnych.

Zapewniamy kompleksową realizację projektów, od prac ziemnych, konstrukcyjnych, instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych i wykończeniowych. Na zlecenie Inwestora podejmiemy się także aranżacji i wyposażenia wnętrz oraz zagospodarowania terenu zewnętrznego.

W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo pracy. Dlatego wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio wyszkoleni i wyposażeni w niezbędne elementy ochrony indywidualnej i zbiorowej. Stawiamy sobie za punkt honoru, aby zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy.

Zaopatrujemy się bezpośrednio we własnej hurtowni materiałów budowlanych BIMAT, dlatego możemy zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny za wykonywane usługi.

Współpracujemy z najlepszymi

Salony bimatu

Salon w Rzeszowie

35-205 Rzeszów
ul. Wspólna 2