Kontakt

alt tytuł

BIMAT Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów
NIP 813-02-01-379
REGON: 69021555
PKO BP SA III Oddział Rzeszów 03 1020 4405 0000 2902 0007 5143
e-mail: biuro@bimat.pl

Oddział Rzeszów:

ul. Wspólna 2
tel. 17 863 63 86

tel. 17 866 04 71 – transport

tel. 17 866 04 73 – transport

tel. 17 866 04 80 – księgowość

DZIAŁ HANDLOWY

Kierownik handlowy
Agnieszka Grabowska
tel: 668 151 177
email: a.grabowska@bimat.pl

Kierownik ds. transportu i logistyki
Janusz Grabowski
tel: 602 655 882
email: j.grabowski@bimat.pl

Z-ca Kierownika ds. transportu i logistyki
Marysia Stec
tel: 606 456 097
email: m.stec@bimat.pl

Specjalista ds. windykacji oraz zasobów
Wioletta Michno
tel: 608 601 026
email: sekretariat@bimat.pl

Doradca techniczno handlowy – HURT
Witold Capiński: 606 901 041
email: w.capinski@bimat.pl

Doradca techniczno handlowy – HURT
Grzegorz Drozd
tel: 606 654 990,
email: g.drozd@bimat.pl

Doradca techniczno handlowy – Inwestycje
Marcin Rykała
tel: 606 996 024
email: marcin.rykala@bimat.pl

Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej
Mateusz Pomykała
tel: 882 435 353
email: m.pomykala@bimat.pl

Specjalista ds. sprzedaży stacjonarnej
Alina Czyżyk Tomaszewska
tel: 602 108 779
email: a.czyzyk-tomaszewska@bimat.pl

DZIAŁ BUDOWLANY

Sekretariat
17 863 63 86

Dział Marketingu i Oferowania

502 747 269

email: biuro@bimat.pl

Dział Realizacji

502 747 309

email: biuro@bimat.pl

Dział Kadr
Wioletta Michno
tel: 608 601 026
email: sekretariat@bimat.pl

Salony bimatu

Salon w Rzeszowie

35-205 Rzeszów
ul. Wspólna 2