GENDERKA

alt tytuł

Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.Historia firmy sięga 1989 roku.

GENDERKA to w 100% polska firma kojarzona na rynku jako marka której siłę stanowi rzetelność, konsekwencja, a przede wszystkim jakość. To marka Polskiego styropianu ceniona nie tylko w Polsce, ale i w Europie.
Stawiając na jakość wysoko podnieśliśmy poprzeczkę wymagań przede wszystkim wobec samych siebie. Wszystkie nasze zakłady zostały wyposażone w laboratoria badawcze, umożliwiające bieżące badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Robimy tak, bo wiemy, że jakość życia to suma składowa jego elementów.

Każdy z nas stara się, aby wszystkie fragmenty go otaczające tworzyły harmonijną i dopasowaną całość.

Produkty firmy GENDERKA sprzedajemy w sklepie Bimatu. Ponieważ jesteśmy wieloletnimi współpracownikami, mamy bardzo dobre ceny produktów GENDERKA w Rzeszowie i na całym Podkarpaciu.