Rigips

alt tytuł

Rigips istnieje na polskim rynku od 1998 roku, zajmuje się produkcją płyt gipsowo – kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz: ścian, podwieszanych sufitów oraz elementów zabudowy poddaszy.

Rigips, jako jedyna marka na rynku, oferuje płytę Rigimetr PRO z nadrukowaną miarką na krawędziach, która umożliwia szybki i precyzyjny montaż. Firma wprowadziła również na rynek innowacyjne profile Ultrastil, które dzięki specjalnym ryflowaniom są o ponad 50% sztywniejsze i bardziej wytrzymałe, niż zwykłe standardowe profile.

Rigips posiada nowoczesną fabrykę produkcji płyt gipsowo – kartonowych w Pińczowie. Produkcja w Fabryce Rigips – Stawiany zawsze odbywa się z uwzględnieniem wymogów w zakresie ochrony środowiska a płyty marki Rigips produkowane są z naturalnego kamienia.

Rigips posiada sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Firma uruchomiła program Partner Rigips, do którego należą starannie wyselekcjonowane hurtownie materiałów budowlanych oferujące kompletną ofertę produktów i systemów Rigips, profesjonalną obsługę każdej inwestycji (serwis techniczny, doradztwo, logistyka) oraz bezpieczne zakupy – każdy produkt oferowany przez Partnera Rigips posiada niezbędne atesty i aprobaty.

​Produkty firmy Rigips sprzedajemy w sklepie Bimatu. Dzięki wieloletniej współpracy mamy w Bimacie bardzo dobre ceny produktów Rigips w Rzeszowie i na całym Podkarpaciu.