ZPT Maxpol

alt tytuł

Firma ZPT Maxpol obecna jest na rynku polskim od 1985 roku.

W początkowym okresie zajmowała się produkcją wyrobów z drewna oraz tworzyw sztucznych dla gospodarstw domowych. Od 1995 roku ZPT MAXPOL zajmuje się produkcją wyrobów dla budownictwa specjalizując się w wyrobach do wentylacji. Firma posiada narzędziownię w której wykonywane są wszystkie narzędzia, a w szczególności formy wtryskowe. Projektowanie, jak również wykonywanie narzędzi odbywa się na najnowszych programach komputerowych firm Autodesk i Open Mind. Obecną strategią firmy jest zdobycie lidera w produkcji kratek wentylacyjnych, anemostatów i wentylatorów na rynku polskim.

Ciągle poszerzany jest asortyment, który w obecnej chwili sięga liczby kilkuset typów. Wszystkie wyroby produkowane są z materiałów najwyższej jakości. Podstawowym materiałem do produkcji wyrobów z tworzyw jest ABS firmy Bayer. Wprowadzane są nowe grupy wyrobów jak: kratki lakierowane techniką wysokiej próżni, kratki z drewna, czy wentylatory z układami czasowymi, sterowanymi czujnikami światła lub wilgotności. W przygotowaniu są wyroby z metalu. Posiadamy narzędziownię, w której wykonywane są wszystkie narzędzia, a wszczególności formy wtryskowe. Projektowanie jak i również wykonywanie narzędzi odbywa się na najnowszych programach komputerowych firm Autodesk i Open Mind.

​Kratki firmy ZPT Maxpol w sklepie Bimatu. Dzięki wieloletniej współpracy mamy w Bimacie bardzo dobre ceny produktów ZPT Maxpol w Rzeszowie i na całym Podkarpaciu.

Dzięki dużym magazynom większość z oferty ZPT Maxpol w Bimacie dostaniecie Państwo „od ręki”.